Subota, 27 srpnja, 2024
NaslovnicaSPORTJoš jedan vrhunski rezultat veslača Biokova: 24 odličja na mini Kupu Dalmacije

Još jedan vrhunski rezultat veslača Biokova: 24 odličja na mini Kupu Dalmacije

Prošle nedjelje održana je još jedna veslačka regata mini kup Dalmacije.
Na njoj je nastupilo više od 300 veslača i veslačica iz klubova diljem Dalmacije, a na njoj je sudjelovalo i VK Biokovo.

Natjecanje je je održano na Peručkom jezeru (u Vrlici) po idealnim uvjetima za veslanje Naši veslači još jednom su bili iznimno raspoloženi te su osvojili rekordan broj medalja, njih čak 24 (10 zlatnih, 7 srebrnih i 8 brončanih medalja). Uz to, osvojili su i naslov ukupnih pobjednika u konkurenciji juniori A i juniori B, te onu ukupnog pobjednika regate!

Najraspoloženiji u redovima Biokova bili su Elena Talaja, Niko Krivić, Stipe Ursić, Ela Čović, Marina Ivanac, Niko Ćulav, Anja Milunović i Barbara Bokšić, Toni Andrijašević i Paola Radalj. Također, vrijedi istaknuti da su veslači Biokova osvojili sve tri medalje u konkurenciji samaca!

Sljedeća regata na kojoj će nastupiti VK Biokovo bit će Državno prvenstvo koje će se od 30.06. do 02.07. održati u Zagrebu.