Utorak, 30 travnja, 2024
NaslovnicaSPORTŠPK BRILJANTIN Luce Batošić plasirala se na peto mjesto na Kupu Hrvatske,...

ŠPK BRILJANTIN Luce Batošić plasirala se na peto mjesto na Kupu Hrvatske, donosimo i rezultate bodovnog turnira

Proteklog je vikenda održan Kup Hrvatske u sportskim standardnim i latino plesovima, a visoko peto mjesto, u konkurenciji od 200-tinjak mladih plesačica, osvojila je Luce Batošić nakon što je otplesala pet kola do samog finala. Kategorija u kojoj je nastupala je Kup basic mladež LA solo.

U Virju je održan i bodovni turnir na kojemu su se makarske plesačice također dobro plasirale. U kategoriji mlađi osnovci D1 (LA solo) Lana Andrijašević osvojila je drugo, a Neyla Hasagić treće mjesto. U kategoriji osnovci D1 LA solo Petra Staničić osvojila je četvrto mjesto, a u kategoriji osnovci D3 LA solo Ela Bilić plasirala se na treće mjesto.

U kategoriji Mladež D2 LA solo Lorena Šimunović na drugom je mjestu, a Mladež C LA solo 6. mjesto je pripalo Luci Batošić.