Ponedjeljak, 15 lipnja, 2026
NaslovnicaSPORTPLIVANJE Ivi Visković bronca na Zlatnom Orlandu

PLIVANJE Ivi Visković bronca na Zlatnom Orlandu

Makarski Galeb nastupio je na tradicionalnom plivačkom mitingu Zlatni Orlando u Dubrovniku.

Naš klub predstavljale su dvije plivačice, Iva Visković i Marta Vodanović. Iako u malobrojnom sastavu, Galeb je natjecanje završio s osvojenom medaljom.

Za nju je zaslužna Iva Visković, koja je došla do brončanog odličja u utrci na 200 m prsno.

Marta Vodanović nastupila je u disciplini 50 m leptir.

Plivačka sezona tek se zahuktava, te uskoro slijede nova natjecanja u 50-metarskim bazenima.
D.S./ foto PK Galeb