Utorak, 7 svibnja, 2024
NaslovnicaSPORTNogomet: Lokalni derbi u Baškoj Vodi

Nogomet: Lokalni derbi u Baškoj Vodi

Subota i nedjelja rezervirani su za novo kolo nogometne sezone.

Jedna od utakmica ovotjednog trećeligaškog programa je i ona između Uranie i Zmaja.
Igrači Gorana Šušnjare u prošlom kolu na svom su terenu dočekali Uskok. Momčad iz Klisa pokazala se kao dobar protivnik te je na koncu uspjela ostati neporažena. Na terenu de vodila velika borba, no na kraju je završilo podjelom bodova.

Takvim konačnim ishod ni jedni ni drugi ne mogu biti pretjerano zadovoljni, pa će dati sve od sebe da u sljedećem kolu poprave dojam i dođu do važnih bodova.

Urania je pak prije tjedan dana u nevjerojatnoj utakmici poražena na gostovanju kod Junaka. Naime, Baškovođani su u prvom poluvremenu igrali odlično te su na odmor otišli s 1:2. Ipak, u nastavku susreta Sinjani su došli do velikog preokreta te na kraju slavili s 4:2. Tim porazom Urania je i matematički ispala iz lige te će sljedeće sezone zaigrati u županijskoj ligi.

Ostanak u trećeligaškom društvu izborili su nogometaši Splita i Kamena.

Što se tiče subotnje utakmice na u Baškoj Vodi, za očekivati je jedan tvrd i neizvjestan dvoboj. Lokalni derbiji uvijek su vrući i u njima je sve moguće.

Utakmica je na rasporedu u subotu, 27.05. u 17:30.