Subota, 4 svibnja, 2024
NaslovnicaSPORTNogomet: Bez pobjednika u Baškoj Vodi

Nogomet: Bez pobjednika u Baškoj Vodi

Prošli vikend donio je nova nogometna uzbuđenja.Jedna od utakmica bila je i ona između Uranie i Zmaja, a nakon 90 minuta završilo je podjelom bodova (1:1). Nogometaši Zmaja tjedan rabije na svom su terenu remizirali s Uskokom, pa su u Bašku Vodu stigli željni povratka pobjedama.

Unatoč vrlo dobrom nastupu, do nje na kraju ipak nisu uspjeli doći te su se u naš grad vratili s bodom.

Utakmica u Baškoj Vodi nije bila naročito efikasna, ali neizvjesnost nije nedostajalo. Susret su bolje otvorili gosti, a to im se ubrzo i isplatilo. U 40. minuti Zmaj je preko Florenta Hysenija poveo s 0:1 i s tim rezultatom se otišlo na predah. Nastavak je donio bolju igru Uranie, koja je davala sve od sebe da dođe do izjednačenja. Ti napori pokazali su se uspješni. Sredinom drugog poluvremena Baškovođani dolaze do 1:1 i utakmica je ponovno otvorena. Strijelac izjednačujućeg pogotka bio je kapetan Uranie Mario Pejković. Do kraja susreta nije bilo promjene rezultat pa je na kraju svakome pripao po bod.

Zmaj je ovim remijem ostao na 13. mjestu s ukupno 34 osvojena boda. Uranijina situacija odavno je jasna te će se od sljedeće sezone natjecati u prvom rangu županijskog nogometa.

Zmaj je pak cijelu ovu sezonu igrao prilično u prilično promjenjivoj formi, a to ga je na kraju koštalo boljeg plasmana. Igrači Gorana Šušnjare pokazali su da se mogu nositi i s puno jačima od sebe, ali su i gubili od momčadi koje im ne bi trebali predstavljati ozbiljniju prepreku. Što se tiče igrača, najbolji klupski ovosezonski strijelac je talentirani Kosovar Florent Hyseni, koji je protivničke mreže tresao ukupno 9 puta.