Subota, 27 srpnja, 2024
NaslovnicaSPORT3.HNL JUG Zmaj i Split odigrali bez pobjednika

3.HNL JUG Zmaj i Split odigrali bez pobjednika

U posljednjoj prvenstvenoj utakmici domaćem terenu Zmaj i Split odigrali su bez pobjednika.

Makarani su pred sam kraj prvog poluvremena imali prigodu za vodstvo,udarac Kovačića kratko je odbio Jelić, a lopta dolazi do Danijela Rašića koji s 5-6 metara tuče visoko preko gola.

Samo što je počelo drugo poluvrijeme nova prilika za domaće. Gojak je odlično pronašao Damira Rašića koji iz blizine pogađa vratara gostiju Jelića.

Prvu pravu priliku imali su gosti u 65. minuti. Tomičić je opalio sa dvadesetak metara, a Brkulj uz pomoć grede odbija u korner.

Pred sam kraj susreta bilježi se prilika gostiju, mogao je Yun bolje reagirati unutar kaznenog prostora domaćina ali njegov udarac završava preko gola.