Utorak, 21 svibnja, 2024
NaslovnicaSPORTPLIVANJE Prva natjecanja za mlade plivače Galeba, nove medalje Mie Mucić

PLIVANJE Prva natjecanja za mlade plivače Galeba, nove medalje Mie Mucić

Splitska liga 11. studenoga održana je na kratkim bazenima Poljud za plivače uzrasta mlađi kadeti i početnici, kao idealno mjesto za upoznavanje novih plivača sa natjecanjima.

Tako su svoj prvi nastup zabilježili mladi plivači Galeba Cvita Vranješ, Eni Kristić i Vido Letica, koji su odradili svoje utrke bez greške.

Mia Mucić je po običaju osvojila medalje u obje discipline u kojima se natjecala – zlato na 100 metara prsno i srebro u disciplini 100 metara slobodno.

Petra Mila Panžić osvojila je broncu u discilini 50 metara leđno dok je Petra Andrić osvojila dva četvrta mjesta u disciplinama 100 slobodno i 50 leđno.

Jos su nastupili: Zita Žanetić, Diana Visković, Doris Lucijetić, Sara Kuzmanić, Maris Ravlić, Marko Šimić, Petar Mihaljević i Luka Lalić.
D.Srzić/ foto : Ilustracija