Ponedjeljak, 16 rujna, 2024
NaslovnicaSPORTNogomet: Bez iznenađenja u Posedarju

Nogomet: Bez iznenađenja u Posedarju

Nogometaši Zmaja nisu uspjeli produžiti niz pozitivnih rezultata. Nakon što su u prošlom kolu prekinuli niz od pet utakmica bez pobjede, jučer su nažalost vratili „starim navikama“.

Igrači Gorana Šušnjare gostovali su kod Hrvatskog Viteza, jednog od favorita lige. Iako su se nadali da će možda uspjeti doći do iznenađenja, to se na kraju ipak nije dogodilo. Klub iz Posedarja dugo se mučio te se sve do završnice činilo da će završiti podjelom bodova, ali Hrvatski Vitez na kraju je iščupao pobjedu. Zmaj je pak dao sve od sebe, ali više od ovoga ipak nije mogao.

Utakmica je počela vrlo burno. Naime, Zmaj je u 7. minuti poveo preko Davida Crnjca i tako šokirao favoriziranog Hrvatskog Viteza. Nakon primljenog gola Posedarjani su zaigrali bolje i tražili brzi povratak u egal. Do izjednačenja su stigli u 38. minuti, a mrežu gostiju zatresao je Lovre Čirjak.

Na sljedeći pogodak čekalo se sve do 68. minute kada Luka Begonja zabija za 2:1. Šest minuta kasnije, Marko Jordan još jednom šokira uzdrmane Zmajevce i postavlja konačnih 3:1.

Igrači Gorana Šušnjare itekako imaju za čime žaliti. Sve do zadnjih 20-ak minuta u džepu su imali veliki bod, no pad koncentracije u svega šest minuta skupo ih je koštao.

Zmaj je ovim porazom pao na pretposljednje mjesto, dok je Hrvatski Vitez na vrhu.

Sljedeće kolo igra se za tjedan dana, a Zmaj će pred svojima navijačima ugostiti Zadar.