Ponedjeljak, 28 listopada, 2024
NaslovnicaSPORTMakarskim veslačima dva zlata i deset bronci na regati u Splitu

Makarskim veslačima dva zlata i deset bronci na regati u Splitu

Danas je održana 3.mini kup regata u organizaciji HVK Mornar, a makarski veslači su osvojili 2 zlatne i 10 brončanih medalja.

Zlato za naš klub osvojila je Lorena Talaja u kategoriji samac mlađih kadetkinja i četverac gig mlađih ženskih kadetkinja u sastavu Karla Bagarić, Petra Katavić, Nika Kovačević, Anamarija Ursić i Gabrijela Visković.

Brončane medalje osvojili su: Paola Radalj i Rita Brkušić (2x kadetkinje ženske B), Karla Bagarić i Lejla Panžić (2x kadetkinje ženske B), Antea Kapetanović (1xkadetkinje ženske A) ,1x juniori muški B Antonio Sicilijani (1x juniori muški B) ,Luka Knezović (1x juniori muški B),

Luka Knezović i Antonio Sicilijani (2x juniori muški B), Ivan Vuletić i Niko Krivić (2x juniori muški B) , Marko Brkušić (1xjuniori muški A), Marko Brkušić i Šimun Babić (2xjuniori muški A), Stipe Legin i Jure Čović (2x juniori muški A)

Treba spomenuti i ostatak ekipa koje su odveslali dobre trke ali nažalost bez medalja a to su Ivan Čorluka, Petar Vela, Ivan Milić i Luka Batinić. Za dva tjedna nas čeka zadnja regata mini kupa u organizaciji veslačkog kluba Neretvanski Gusar iz Metkovića gdje će makarski veslači pokušati preuzeti vodstvo u sveukupnom poretku na tablici.