Petak, 20 rujna, 2024
NaslovnicaSPORTKICKBOXING Memorijal Davor Jović u Makarskoj okupio gotovo 500 sportaša, borcima Mawashija...

KICKBOXING Memorijal Davor Jović u Makarskoj okupio gotovo 500 sportaša, borcima Mawashija čak 30 medalja

Gradska sportska dvorana u Makarskoj ugostila je 27. po redu Međunarodni kickboxing turnir Croatia Open – memorijal bojnik Davor Jović, koji je i ove godine, u organizaciji makarskog KBK Mawashi, okupio jaku konkurenciju sportaša iz Hrvatske i regije.

Ukzupno je na turniru sudjelovalo 490 boraca iz 62 kluba, a na svečanosti otvaranja okupljene su pozdravili gradonačelnik Makarske Zoran Paunović, predsjednik Hrvatskog kick boxing saveza Tomislav Bilandžić, županijski vijećnik Marko Žaja te Ante Jović, sin pokojnog Davora Jovića.

Makarski su se borci ponovo predstavili u odličnom izdanju – ukupno su sudjelovala 23 člana KBK Mawashi, koji su osvojili po sedam zlatnih i srebrnih, kao i 16 brončanih medalja čime su u ukupnom poretku zauzeli visoko 2. mjesto.

Zlatne medalje osvojili su : David Jozipović u dvije kategorije, Ivano Grmoja, Karlo Granić, Petra Gazilj, Cvita Crljen i Gabrijela Bašković.

Srebrne medalje osvojili su: Ivano Grmoja, Toni Ursić, Nikola Lalić, Matea Gazilj, Sara Boban i Tia Tamburović u dvije kategorije.

Brončane medalje osvojili su : Karlo Granić, Toni Ursić u dvije kategorije, Ela Radalj, Freja Estelle Radalj, Rita Rebić, Eva Primorac, Patricija Gazilj u dvije kategorije, Iva Kovačević u dvije kategorije, Cvita Crljen, Lucija Kuran u dvije kategorije, Lucija Brbić te Gabrijela Bašković.