Četvrtak, 19 rujna, 2024
NaslovnicaSPORTJUDO Makaranima 17 odličja na turniru u Kaštel Starom

JUDO Makaranima 17 odličja na turniru u Kaštel Starom

U subotu je u Kaštel Starom održan međunarodni judo turnir ” Kaštela open 2023.”. Turnir je okupio 223 natjecatelja, iz 33 kluba, iz 3 države.

Judo klub Biokovo je nastupio sa 12 svojih boraca, koji su osvojili 17 medalja, od kojih 2 zlatne, 7 srebrnih i 8 brončanih. Prva mjesta su osvojili Ana Hrkać i Bariša Talijančić.

Drugo mjesto su osvojili: Dea Radomiljac (2X), Mia Beus, Iva Sokol, Matea Šimić, Julijan Talijančić i Roza Topić. Treća mjesta su osvojili: Laura Vekić (2X), Tin Šalinović, Bariša Talijančić, Julijan Talijančić, Matea Šimić, Iva Sokol i Roza Topić.

Osim njih još su nastupili Ante Šimić i Iva Perić. Osim osvojenih medalja, borci JK Biokovo, su svojim rezultatima osigurali klubu i pehar za 2. mjesto u ukupnom poretku klubova.