Ponedjeljak, 16 rujna, 2024
NaslovnicaSPORTHMNL KUP Novo Vrijeme lakše od očekivanog protiv Nove Gradiške

HMNL KUP Novo Vrijeme lakše od očekivanog protiv Nove Gradiške

U nedjelju su odigrana četiri susreta 1/16-finala kupa Hrvatske u kojima nije bilo većih iznenađenja, te su Torcida, Aurelia, Novi Marof i Novo Vrijeme izborili plasman u 1/8-finala.

U dvoboju Makarana i Nove Gradiške očekivalo se znatno više uzbuđenja. Istina, Nova Gradiška je zadržala početnih 0:0 na poluvremenu, no u nastavku su doživjeli potop. Sesar je u 23. minuti doveo domaćina u vodstvo akcijom iz auta, a na 2:0 je povisio Lima lijepim golom iz kontre. Nedugo zatim Petrović nesmotreno šalje ubačaj Kazazića u vlastitu mrežu, a u 28. minuti susret je odlučen golom Musinova iz penala za visokih 4:0. Rezultat se nije mijenjao sve do 37. minute kada gosti u igri s golmanom-igračem zgoditkom Badrova dolaze do 4:1, no do kraja susreta Makarani su s tri nova zgoditka zaokružili na koncu visokih 7:1 – donosi Crofutsal.

Posljednjeg sudionika 1/8-finala kupa Hrvatske doznat ćemo 07, studenog kada je na rasporedu zaostali dvoboj 1/16-finala u kojem će Futsal Dinamo ugostiti Split.

D.Srzić/foto MNK Novo Vrijeme

NOVO VRIJEME – NOVA GRADIŠKA 7:1 (0:0)
STRIJELCI: 1:0 Sesar (23′), 2:0 Lima (26′), 3:0 ag-Petrović (26′), 4:0 Musinov (28′), 4:1 Badrov (37′), 5:1 Kazazić (38′), 6:1 Kazazić (38′), 7:1 Jelavić (40′)