Petak, 25 listopada, 2024
NaslovnicaRIVIJERAPodgoraFOTOGALERIJA Ovo su pobjednici BlitvaRun 2024. u svim kategorijama

FOTOGALERIJA Ovo su pobjednici BlitvaRun 2024. u svim kategorijama

Ovo su pobjednici BlitvaRun 2024.

U sklopu ovogodišnje Blitvijade, u Podgori je održana prva trail utrka pod nazivom BlitvaRun 2024, koja je privukla mnoge ljubitelje trčanja i prirode. Ovaj događaj, organiziran u prirodnom ambijentu, odmah je naišao na pozitivne reakcije sudionika, koji su pohvalili utrku te dali prijedloge za budući rast i razvoj.

U kategoriji Under the Hill, koja je obuhvaćala 12 km izazovnog terena, pobjednik među muškarcima bio je Marin Koceić, dok su drugo i treće mjesto osvojili Ljuban Gudelj i Roko Pribičević. U istoj kategoriji za žene, prvo mjesto osvojila je Monika Vištica, dok su Gorana Antolić Granić i Katja Pezer zauzele drugo i treće mjesto.

U kraćoj, 5 km dugoj stazi Under the Wings, najbrži među muškarcima bio je Petar Krešimir Lemo, slijedili su ga Robert Hodžić i Emil Jones. Kod žena, prvo mjesto osvojila je Ana Kakić, dok su Ana Bušelić i Lota Valjak zauzele druga i treća mjesta. Posebno su se istaknuli natjecatelji u kategorijama ispod 18 godina, gdje je u muškoj kategoriji pobijedio Emil Jones, a u ženskoj Lota Valjak.

BlitvaRun 2024. već je sada najavila obećavajući početak nove sportske tradicije u Podgori.