Utorak, 2 srpnja, 2024
NaslovnicaSPORTATLETIKA Vjekoslavu Pavlinoviću dvije medalje na Prvenstvu Hrvatske za kadete i kadetkinje

Proteklih dana u Karlovcu održano je Prvenstvo Hrvatske u atletici za kadete i kadetkinje, te ta mlađe kadete i kadetkinje.

Atletski klub Sveti Marko predstavljali su Vjekoslav Pavlinović u bacnju kugle i koplja, te Leona Matešan na 1000m.

Prvog dana natjecanja Vjekoslav je dva puta bio na postolju, u bacanju kugle sa osobnim rekordom osvojio je srebrenu medalju dok je u bacanju koplja osvojio brončanu medalju.Svakako treba napomenuti da je ove sezone Vjekoslav osvojio 5 medalja na državnim prvenstvima.

Druga predstavnica Leona Matešan zauzela je odlično 10. mjesto u utrci na 1000m u konkurenciji mlađih kadetkinja sa novim osobnim rekordom.