Subota, 21 rujna, 2024
NaslovnicaSPORTFUTSAL Zeleno-žuti u posljednjim sekundama do trijumfa protiv Novog Vremena

FUTSAL Zeleno-žuti u posljednjim sekundama do trijumfa protiv Novog Vremena

Derbi 6. kola odigran je u Puli. Zahuktali “zeleno-žuti” dočekali su Novo Vrijeme, koje je na jedno od najtežih gostovanja u ligi došlo nakon dva uzastopna kiksa.

Sve to dalo je naslutiti da bi Dom sportova Mate Parlov mogao svjedočiti jednom vrlo uzbudljivom i neizvjesnom dvoboju. Upravo tako je i bilo. Odlična utakmica puna ritma s nizom prilika završila je pobjedom domaćina.

Iako je Novo Vrijeme većim dijelom susreta bilo puno bolji protivnik i propustilo čitav niz prilika, Stanoinvest Futsal Pula je u posljednjim sekundama došla do 2:1 i sva tri boda.

Junak domaćih bio je Echavarria koji je zabio za vodstvo domaćih u 9.minuti, izjednačio je Rafinha u 28.,da bi ponovo Echevarria, ovaj put u 40.minuti, pogodio za slavlje Puljana loji su tako upisali prvu ovosezonsku domaću pobjedu

S druge strane, unatoč dobroj igri produljio se loš rezultatski niz Makarana koji su u posljednje tri utakmice osvojili tek jedan bod.