Utorak, 30 travnja, 2024
NaslovnicaSPORTKadeti Zmaja u polufinalu Županijskog kupa, pioniri zaustavljeni u četvrtfinalu!

U četvrtfinalu Županijskog kupa kadeti Zmaja boljom igrom tijekom cijelog susreta pobijedili vršnjake iz Zmijavaca i plasirali se u polufinale. Nakon pola sata igre naši mladići golovima Nike Puljića i Maria Likića poveli su 2:0. Domaćini su pred kraj prvog poluvremena uspjeli smanjiti rezultat a strijelac je bio Antonio Kasalo.

U drugom dijelu Ante Prgomet u 52. minuti povećava vodstvo Zmaja. Filip Šabić svojim zgoditkom postiže konačan rezultat današnje utakmice.

Za tjedan dana igra se polufinale kupa, a protivnik našim mladićima je momčad Adriatica.

1/4 Finale KUP NSŽSD-Kadeti

NK CROATIA – HRNK ZMAJ 2:3 (1:2)
Igralište: ŠRC Marijan Šuto-Mrma
Sudac: Josip Šerić (Podbablje)
Strijelci: Kasalo (38), Šabić (65) / Puljić (25), Likić (32), Prgomet (52)

NK Croatia: L. Gudelj, N. Gudelj, Čulina, Brečić, Zdilar, A. Kasalo, Šabić, Todorić, I. Kasalo, Patrlj (od 49. I. M. Gudelj), Šuto.

HRNK Zmaj: Husičić, Araujo, Barišić, Urlić, Ribičić, Čović, Puljić (od 76. I. Pavlinović), Jović (od 55. Staničić), Likić (od 78. F. Pavlinović), Prgomet, Kraljević (od 55. Alilović)

Pioniri Zmaja nisu uspjeli proći u polufinale kupa. Domaćini su postigli tri brza pogotka i imali uvjerljivo vodstvo od 3:0. Nadu Zmaja za prolazak u daljnje natjecanje s dva pogotka daje Josip Medić. Ipak pred kraj samog susreta Ivančić postavlja konačan rezultat današnje utakmice