Ponedjeljak, 29 travnja, 2024
NaslovnicaSPORTKICKBOXING Borcima Mawashia osam medalja na Memorijalnom kupu Josip Jović

KICKBOXING Borcima Mawashia osam medalja na Memorijalnom kupu Josip Jović

Na Plitvičkim jezerima prošlog vikenda održan je memorijalni kup Josip Jović na kojem su nastupili i borci KBK Mawashia, osvojivši ukupno osam odličja.

Gabrijela Bašković nastupila je u kategoriji +47 kg u kojoj je osvojila srebrnu medalju.Lucija Kuran nastupila je u kategoriji -37 kg, Luce je odličnim borbama izborila finale i na kraju osvaja srebro. Tia Tamburović nastupila je do 28 kg i također osvojila srebrnu medalju. Lucija Brbić borila se u kategoriji -47 kg u kojoj gubi borbu za finale i osvaja brončanu medalju.

Drago Bašković u kategoriji -32 kg te Ivano Grmoja u kategoriji -37 kg dolaze do polufinala u kojima nisu pobjedili i ostaju na osvojenoj brončanoj medalji. Franko Jukić nastupio je u dvije discipline, u Pointfightingu osvaja brončanu medalju, dok u Light Contactu osvaja srebrnu medalju. Za Kbk Mawashi nastupila je i Cvita Crljen koja ovaj put ostaje bez medalje – javljaju iz KBK Mawashi.