Nedjelja, 5 svibnja, 2024
NaslovnicaSPORT3.HNL JUG Zmaj otvorio sezonu bodom u Dubrovniku

3.HNL JUG Zmaj otvorio sezonu bodom u Dubrovniku

Zmaj je u Dubrovnik poveo vrlo mladu momčad s 12 igrača ispod 21 godine, od čega su čak šestorica bila u startnoj postavi.

Po vrlo sparnom vremenu teškom za igru, Zmaj je gotovo čitav susret kontrolirao utakmicu i držao vrlo dobar ritam. Plod takve igre je i vodstvo Makarana u 34. minuti kada mladi Ivan Mihalj na dodavanje Šalinovića, glavom s 7-8 metara postiže vrlo lijep pogodak.

Domaća momčad je poravnala u 51. minuti kada je Čepo pogodio s 18 metara. Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao iako su obje momčadi imale po nekoliko izglednih prilika.
Izvor: HRNK Zmaj
Sljedeći vikend Zmaj igra svoju prvu utakmicu u novoj sezoni na GSC Makarska, a u goste nam dolaze nogometaši iz Vodica koji su u prvom kolu na domaćem travnjaku s 2:0 svladali Junak.